Náš tým

fena

Vendy

leader

rodokmen

nar. ... potomek Keisy.  V současné době leader. Svou kvalitou se přibližuje své matce, avšak s funkcí leadra se nenarodila tak jako její matka, ale musela se trpělivě učit. Ze všech jedinců má nejdelší srst, což je velké plus ve velkých mrazech a na longových závodech  s bivakem.

 

fena

Zany

nar.   jediné plemeno ESP (Evropský saňový pes) ve smečce. Částečně zastupuje leadra. Spolehlivá na směrové pokyny. Vytrvalá, ale jen průměrně rychlá. ESP jsou krátkosrstí a proto jsou citliví na zimu.

 

fena

Konie

rodokmen

nar. 2001 - sestra Keisy. Letos již v aktivním starobním důchodu. Fyzicky již nestíhá tréninkovým dávkám. Dříve také leader na stejné úrovni jako Keisy.

 

fena

Keisy

leader

rodokmen

nar. 2001 - nejstarší fena. Poslední darované štěně z vrhu J. Bulvy Sumce. Od začátku vždy leader. S touto funkcí se již narodila. Ve vrchloné době byla velmi rychlá a velmi vytrvalá. Ve spřežení klidná, rozvážná, nevšímavá vůči agresivním, kolemjdoucím psům i vůči lovné zvěři. Spolehlivá na všechny směrové pokyny i na zpětné otočení. Své kvality projevila nejvíce na minulém a především letošním Českém nonstopu na 100 hodin, kdy neustále rozbíhala celé spřežení. Po právu se říká závody v nonstopu jsou především závody leadrů. V dnešní době je již prababičkou a sama má za sebou dva dobré vrhy. Ve svých devíti letech neustále v dobré fyzické kondici bez zdravotních problémů

fena

Polly

rodokmen

nar. ...potomek Keisy. může zastoupit místo vedle kvalitního leadra. Rychlá, vytrvalá dělnice. Její špatnou vlastností je, že se jí nechce naplno vbíhat do dalších kol vícekolových závodů, proto se k funkci leadra nehodí.

 

pes

Pool

rodokmen

nar.... potomek Keisy. velmy rychlý silný a vytrvalý pes. Ve spřežení musí být vždy vzadu, neboť jeho špatnou vlastností je, že nemá rád plemeno ESP a občas to dá najevo. Ostatních plemen si nevšímá.

pes

Pluto

rodokmen

nar.... potomek Keisy. Obrovský dělník. Na leadrování se nehodí-otáčí se a nemá motivaci, ale jako řadový člen je spřežení je v dobrých teamových výkonech nezastupitelný. rychlý, silný a vytrvalý.

fena

Majda

nar....neplánovaný potomek Polly. Malinká fenečka 21 kg za to vzhledem ke své velikosti je velmi rychlá, vytrvalá a stává se právoplatným členem závodního teamu. Má špatnou vlastnost - bojí se cizých lidí a nechce chodit na vodítku. Jak se však zapřáhne do spřežení jsou tyto negativa pomíjeny a svůj výkon podá na úrovni.

 

pes

Bady

rodokmen

nar. 2007... jediný potomek křížence Sáry (nejstarší fena - zemřela r. 2008). Silný a vytrvalý. S rychlostí je to slabší. Průměrný teamový člen, který nezklame.

 

pes

Honza

nar....neplánovaný potomek Polly. V sezoně 09-10 poprvé závodníkem. Naštěstí se „povedl“ a v teamu podává nadprůměrné výkony. V rychlosti a vytrvalosti překvapuje. Adept na individuální školu leadrování.

fena

Minnie

nar. ... neplánovaný potomek Polly. Nejmenší fenečka 19 kg silou neoplývá, za to vzhledem ke své velikosti je velmi rychlá, vytrvalá a stává se právoplatným členem závodního teamu. Je však trochu bojácná, ale pomalu se přizpůsobuje.

 

fena

Mery

nar. ...neplánovaný potomek Polly . I když je to velmi rychlá a vitalní fena, je vhodná jen na krátké sprinty vzhledem ke své vrozené vadě. Po 20 min. vysoké zátěže se velice zadýchává.

 

fena

Milli

nar....neplánovaný potomek Polly. Běhání jí ve spřežení moc nebaví, ale je velice ráda se smečkou a ráda si se všemi hraje. Vedle spřežení může běžet celý trénink a vpohodě stačí. Možná že časem příjde závodění na chuť.

pes

 

Tedy

nar. 2009 mladý nadějný pes, který letos přibude do treninkového teamu

fena

Tery

nar. 2009 mladá nadějná fena, která letos také přibude do treninkového teamu

 

Záznamy: 1 - 15 ze 15

Kontakt

mob.:

604 921 656

klubové stránky MC Metuje Červený Kostelec:

metuje.mushing.cz

stránky závodu "Hradecký mid":

hradeckymid.mushing.cz

stránky závodu "Bono":

bono.mushing.cz

stránky zimních závodů na Janovičkách"

janovicky.mushing.cz

stránky závodu "Skijöring v Říčkách"

ricky.mushing.cz